Logitech Z150
| Produkt nr.: | AD13984 |
| Pris exkl. moms: | 199,20 kr |
| Pris (inkl. moms): | 249,00 kr |
Med 6 watt toppeffekt, Logitech® erbjudande Z150 multimedia-högtalare fullständigt, tydligt stereoljud - för högt nog njuta av din musik hemma. Enkel kontroll genom att kombinera volymkontroll och on / off knapp. Multimedia talarna finns också en praktisk hörlursuttag för din egen privat lyssning. Plug and play: 3,5 mm ingången kan anslutas till din bärbara dator eller smartphone. Den Z150 har testats i moderna forsknings- och utvecklingslaboratorier för Logitech och optimeras. Två 5 cm högtalare De två 5 cm högtalare ger 3 Watt stereoljud i god skärpa. 3,5 mm ljudingång och 3,5 mm AUX-uttag, kan du använda 3,5 mm ljudingång och AUX-uttaget att spela upp ljudinnehåll från flera enheter samtidigt. Integrerade kontroller on / off knapp och volymkontroller är lättillgängliga och användarvänliga integreras i en enda knapp. Kompakt högtalarstorlek Den robusta och kompakta designen känns lika tillförlitliga som det ser ut.
Specifikationer
| Anslutningar | Audio, stereo (3.5 mm) |
| Antal högtalare | 2 |
| Datorhögtalare typ | Datorhögtalare |
| Färg | Svart |
| Hörlursanslutning | Ja |
| Kanal (AV-receiver) | 2.0 |
| Mått - Bredd | 152 mm |
| Mått - Höjd | 76 mm |
| Mått - Längd | 85 mm |
| Mått - Vikt | 1.1 kg |
| RMS Total | 3 W |
| Ström - Försörjning | via nätadapter |
| Sändare signal | Sladd |
