LENOVO V110 i5-6200U 15.6inch HD
| Produkt nr.: | AD14035 |
| Pris exkl. moms: | 4 796,00 kr |
| Pris (inkl. moms): | 5 995,00 kr |
| Tillgänglighet: | I lager |
| Antal objekt i lager: | 1 |
| LENOVO V110 i5-6200U 15.6inch HD AG 2x4GB 128GB SSD Intel HD Graphics DVDRW Giga Ethernet 1X1 AC+BT4.0 4cell W10P Topseller (ND) |
|
| Beskrivning: | Lenovo V110-15ISK 80TL - Core i5 6200U / 2.3 GHz - Win 10 Pro 64-bitars - 8 GB RAM - 128 GB SSD - DVD-Writer - 15.6" 1366 x 768 ( HD ) - HD Graphics 520 - Wi-Fi |
| EAN-kod: | 0190725510097 |
| Tillverkarens garantier: | 12 månader - Bring-In Warranty |
| Allmänt | |
| Typ av produkt: | Notebook |
| Operativsystem: | Windows 10 Pro 64-bitarsutgåva |
| Processor / Chipuppsättning | |
| CPU: | Intel Core i5 6:e gen. 6200U / 2.3 GHz |
| Max. turbohastighet: | 2.8 GHz |
| Antal kärnor: | Dubbelkärnig |
| Cache: | 3 MB |
| 64-bitars datorkapacitet: | Ja |
| Funktioner: | Flertrådsteknik, integrerad minnesstyrenhet, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel Smart Cache |
| Minne | |
| RAM: | 8 GB ( 1 x 4 GB + 4 GB (lödd) ) |
| Max. RAM som stöds: | 12 GB |
| Teknik: | DDR4 SDRAM |
| Hastighet: | 2133 MHz / PC4-17000 |
| Formfaktor: | SO DIMM 260-pin |
| Antal kortplatser: | 1 |
| Tomma kortplatser: | 0 |
| Lagring | |
| Huvudlager: | 128 GB SSD |
| Gränssnitt: | SATA 6 Gb/s |
| Optisk enhet: | DVD-brännare - fack |
| Display | |
| Typ: | 15.6" |
| LCD-bakgrundsbelysningsteknik: | LED-bakgrundsbelysning |
| Upplösning: | 1366 x 768 ( HD ) |
| Bredskärm: | Ja |
| Bildkvot: | 16:9 |
| Egenskaper: | Bländskydd |
| Ljud & Video | |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 520 |
| Kamera: | Ja |
| Upplösning: | 0,3 megapixel |
| Ljud: | Högtalare , mikrofon |
| Standarder som följs: | Dolby Audio |
| Inmatning | |
| Typ: | Tangentbord, pekplatta |
| Egenskaper: | Inbyggt numeriskt tangentbord |
| Kommunikation | |
| Trådlös: | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac |
| Trådlös styrenhet: | Intel Dual Band Wireless-AC 3165 |
| Nätverksgränssnitt: | 10/100 Ethernet |
| Batteri | |
| Teknik: | 4-cells litiumjon |
| Kapacitet: | 32 Wh |
| Växelströmsadapter | |
| Inmatning: | AC 120/230 V ( 50/60 Hz ) |
| Utmatning: | 45 Watt , 20 V , 2.25 A |
| Anslutningar & Utökning | |
| Gränssnitt: | USB 3.0 USB 2.0 HDMI LAN Telefon/mikrofonkombinationsjack |
| Minneskortsläsare: | 4 i 1 ( SD-kort, MultiMediaCard, SDHC-kort, SDXC-kort ) |
| Diverse | |
| Egenskaper: | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), administratörslösenord, hårddisklösenord, startlösenord |
| Inkluderade tillbehör: | Strömadapter |
| Lokalisering: | Engelska, Nordiska / Danmark, Finland, Norge, Sverige |
| Mått och vikt | |
| Dimensioner (BxDxH): | 38 cm x 26.2 cm x 2.29 cm |
| Vikt: | 2.1 kg |
| Tillverkarens garanti | |
| Service och support: | Begränsad garanti - 1 år - hämtning och retur |
