LENOVO E31-70 i3-5005U 13,3inch HD AG 1x4GB 128GB SSD
| Specialerbjudande | |
| Produkt nr.: | AD13979 |
| Pris exkl. moms: | 3 356,00 kr |
| Pris (inkl. moms): | 4 195,00 kr |
| Tillgänglighet: | I lager |
| LENOVO E31-70 i3-5005U 13,3inch HD AG 1x4GB 128GB SSD INTEL 3160 1X1 AC+BT 2cell W10 Topseller (ND) |
|
| Beskrivning: | Lenovo E31-70 80KX - Core i3 5005U / 2 GHz - Win 10 Home 64-bitars - 4 GB RAM - 128 GB SSD - 13.3" TN 1366 x 768 ( HD ) - HD Graphics 5500 - Wi-Fi |
| EAN-kod: | 0190151848153 |
| Tillverkarens garantier: | 12 månader - Bring-In Warranty |
| Allmänt | |
| Typ av produkt: | Notebook |
| Operativsystem: | Windows 10 Home 64-bitarsutgåva |
| Processor / Chipuppsättning | |
| CPU: | Intel Core i3 5:e gen. 5005U / 2 GHz |
| Antal kärnor: | Dubbelkärnig |
| Cache: | 3 MB |
| 64-bitars datorkapacitet: | Ja |
| Funktioner: | Integrerad minnesstyrenhet |
| Minne | |
| RAM: | 4 GB ( 1 x 4 GB ) |
| Max. RAM som stöds: | 16 GB |
| Teknik: | DDR3L SDRAM |
| Hastighet: | 1600 MHz / PC3L-12800 |
| Formfaktor: | SO DIMM 204-pin |
| Lagring | |
| Huvudlager: | 128 GB SSD |
| Display | |
| Typ: | 13.3" - TN |
| LCD-bakgrundsbelysningsteknik: | LED-bakgrundsbelysning |
| Upplösning: | 1366 x 768 ( HD ) |
| Bredskärm: | Ja |
| Bildkvot: | 16:9 |
| Egenskaper: | Bländskydd |
| Ljud & Video | |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics 5500 |
| Kamera: | Ja - 720p |
| Ljud: | Högtalare , mikrofon |
| Inmatning | |
| Typ: | Tangentbord, pekplatta |
| Kommunikation | |
| Trådlös: | Bluetooth 4.0, 802.11a/b/g/n/ac |
| Trådlös styrenhet: | Intel Dual Band Wireless-AC 3160 |
| Nätverksgränssnitt: | Gigabit Ethernet |
| Batteri | |
| Teknik: | 2-cells litiumpolymer |
| Kapacitet: | 35 Wh |
| Körtid: | Upp till 5 timmar |
| Växelströmsadapter | |
| Inmatning: | AC 120/230 V ( 50/60 Hz ) |
| Utmatning: | 45 Watt , 20 V , 2.25 A |
| Anslutningar & Utökning | |
| Gränssnitt: | 2 x USB 3.0 VGA HDMI Telefon/mikrofonkombinationsjack LAN |
| Minneskortsläsare: | 4 i 1 ( SD-kort, MultiMediaCard, SDHC-kort, SDXC-kort ) |
| Diverse | |
| Säkerhet: | Fingeravtrycksläsare |
| Inkluderade tillbehör: | Strömadapter |
| Lokalisering: | Engelska, Nordiska / Danmark, Finland, Norge, Sverige |
| Försäljningsprogram från tillverkaren: | TopSeller |
| Mått och vikt | |
| Dimensioner (BxDxH): | 32.3 cm x 23 cm x 2.15 cm |
| Vikt: | 1.59 kg |
| Tillverkarens garanti | |
| Service och support: | Begränsad garanti - 1 år |
