KINGSTON 4GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 SODIMM 1Rx8
| Produkt nr.: | AD14116 |
| Pris exkl. moms: | 236,00 kr |
| Pris (inkl. moms): | 295,00 kr |
| KINGSTON 4GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 SODIMM 1Rx8 | |
| Beskrivning: | Kingston ValueRAM - DDR4 - 4 GB - SO DIMM 260-pin - 2133 MHz / PC4-17000 - CL15 - 1.2 V - ej buffrad - icke ECC |
| EAN-kod: | 0740617248586 |
| Tillverkarens garantier: | Life-Time-Warranty |
| Allmänt | |
| Kapacitet: | 4 GB |
| Uppgraderingstyp: | Generic |
| Minne | |
| Typ: | DRAM |
| Teknik: | DDR4 SDRAM |
| Formfaktor: | SO DIMM 260-pin |
| Hastighet: | 2133 MHz ( PC4-17000 ) |
| Åtkomsttidstiming: | CL15 |
| Data Integrity Check: | Icke ECC |
| Egenskaper: | Enkel rad , ej buffrad |
| Chips-organisering: | X8 |
| Spänning: | 1.2 V |
