BenQ 24" LED GL2460
| Produkt nr.: | AD151 |
| Pris exkl. moms: | 1 116,00 kr |
| Pris (inkl. moms): | 1 395,00 kr |
| Antal objekt i lager: | 5 |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
|---|---|
| Diagonal storlek | 24" |
| Paneltyp | TN |
| Bildförhållande | Bredbild - 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD 1920 x 1080 |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1000:1 / 12000000:1 (dynamisk) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Responstid | 2 ms (grå-till-grå) |
| Horisontell visningsvinkel | 170 |
| Vertikal visningsvinkel | 160 |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| Kontroller och justeringar | Färgtemperatur |
| Egenskaper | Eco-Mode, AMA-teknik (Advanced Motion Accelerator), Senseye Human Vision Technology, Senseye 3 Technology |
| Färg | Glänsande svart |
| Dimensioner (BxDxH) | 56.5 cm x 19.4 cm x 43.4 cm - med ställ |
| Vikt | 4.3 kg |
| Tillverkares artikelnr | 9H.LA6LB.QPE |
| Fabriksgaranti (mån) | 36 |
| Vikt med emballage | 5.30 kg |
