ASUS K20CE-NR027T Pentium N3700 8GB DDR3 1TB
| Specialerbjudande | |
| Produkt nr.: | AD14091 |
| Pris exkl. moms: | 2 796,00 kr |
| Pris (inkl. moms): | 3 495,00 kr |
En mycket prisvärd |
Dator MED operativsystem Windows 10 som ingår i priset! ASUS K20CE-NR027T Pentium N3700 8GB DDR3 1TB 7.2K HDD DVD-ROM 802.11AC BT4.0 3x USB 3.0 W10H (DEMO)(EUR) |
| Beskrivning: | ASUS K20CE-NR027T - Mini-PC - 1 x Pentium N3700 / 1.6 GHz - RAM 8 GB - HDD 1 TB - DVD SuperMulti - HD Graphics - GigE - WLAN: Bluetooth 4.0, 802.11ac - Win 10 Home 64-bitars - skärm: ingen |
| EAN-kod: | 4712900397116 |
| Tillverkarens garantier: | 24 månader - Bring-In Warranty |
| Allmänt | |
| Typ: | PC |
| Formfaktor för produkt: | Mini-PC |
| Färg: | Svart, silver |
| Processor / Chipuppsättning | |
| CPU: | Intel Pentium N3700 / 1.6 GHz |
| Max. turbohastighet: | 2.4 GHz |
| Antal kärnor: | Fyrkärnig |
| Antal CPU: | 1 |
| Max. CPU-antal: | 1 |
| Cacheminne | |
| Installerad storlek: | 2 MB |
| Cache/processor: | 2 MB |
| RAM | |
| Installerad storlek: | 8 GB |
| Teknik: | DDR3L SDRAM |
| Effektiv minneshastighet: | 1600 MHz |
| Konfigurationsegenskaper: | 1 x 4 GB + 4 GB (lödd) |
| Hårddisk | |
| Typ: | HDD |
| Kapacitet: | 1 x 1 TB |
| Typ av gränssnitt: | SATA |
| Spindelhastighet: | 7200 rpm |
| Kontrollerkort | |
| Typ: | 1 x SATA |
| Typ av styrgränssnitt: | SATA 6Gb/s |
| Antal kanaler: | 2 |
| Optisk lagring | |
| Typ: | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM |
| Kortläsare | |
| Typ: | Kortläsare 6 i 1 |
| Flash-minneskort som stöds: | Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, SD- minneskort, xD-Picture Card, SDHC-minneskort |
| Bildskärm | |
| Bildskärmstyp: | Ingen. |
| Grafikstyrenhet | |
| Grafikprocessor: | Intel HD Graphics |
| Videogränssnitt: | VGA, HDMI |
| Ljudutgång | |
| Ljudutgångsläge: | 5.1-kanals surround |
| Standarder som följs: | HD-ljud |
| Inmatningsenhet | |
| Typ: | Mus, tangentbord |
| Tangentbord | |
| Gränssnitt: | USB |
| Mus | |
| Gränssnitt: | USB |
| Nätverk | |
| Stöd för Wireless LAN: | Ja |
| Datalänkprotokoll: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.0, IEEE 802.11ac |
| Expansion/Anslutning | |
| Fack: | 1 (totalt)/ 0 (ledig) x extern 5.25" 1 (totalt)/ 0 (ledig) x intern 2,5 tum/3,5 tum delad |
| Kortplatser: | 1 (totalt)/ 0 (ledig) x CPU 1 PCIe x16 1 Mini PCIe |
| Gränssnitt: | 3 x USB 3.0 ( 2 på framsidan, 1 på baksidan ) 2 x USB 3.1 1 x HDMI 1 x VGA 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x hörlurar - mini-jack ( 1 på framsidan, 1 på baksidan ) 2 x mikrofon - mini-jack ( 1 på framsidan, 1 på baksidan ) 1 x ljudingång - mini-jack |
| Diverse | |
| Stöld-/inbrottsskydd: | Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), hänglåsögla |
| Standarder som följs: | VCCI, C-Tick, BSMI, CB, CCC, FCC, ETL |
| Strömtillförsel | |
| Typ av enhet: | Strömadapter |
| Effekt: | 65 Watt |
| Operativsystem / Programvara | |
| Medföljande OS: | Windows 10 Home 64-bitarsutgåva |
| Mjukvara: | Microsoft Office (Prov), AntiVirus software (prov), 100GB ASUS WebStorage (1 år) |
| Mått och vikt | |
| Bredd: | 9.6 cm |
| Djup: | 27.9 cm |
| Höjd: | 38.1 cm |
| Vikt: | 5 kg |
